HYDROGLOBAL - Naziemne obudowy studni HYDROLINE, filtry studzienne, zabudowa i serwis studni głębinowych

Nota prawna

Nota prawna

1. Właścicielem niniejszej strony internetowej jest HYDROGLOBAL Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Złocieniowa 7, NIP 7822670718.

2. HYDROGLOBAL Sp. z o. o. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. HYDROGLOBAL Sp. z o. o. nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały. Podjęcie jakichkolwiek decyzji powinno poprzedzić skierowanie oficjalnego zapytania do HYDROGLOBAL Sp. z o. o. drogą mailową bądź listownie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są ofertą w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko HYDROGLOBAL Sp. z o. o., w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.

3. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie danych lub informacji, a w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie materiałów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody HYDROGLOBAL Sp. z o. o., jest zabronione.

4. Materiały zawarte na niniejszej stronie można kopiować i przechowywać oraz drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych i tylko na własne potrzeby. HHYDROGLOBAL Sp. z o. o. nie zezwala na jakiekolwiek upowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych witrynach internetowych.

5. Każde użycie w celach komercyjnych materiałów z niniejszej strony internetowej, wymaga uzyskania zgody na piśmie HYDROGLOBAL Sp. z o. o. Przez użycie materiałów w celach komercyjnych rozumie się każdy rodzaj rozpowszechniania (kopiowania, modyfikowanie, dystrybucję, transmisję, publikowanie oraz prezentowanie) w całości lub w części.

6. HYDROGLOBAL Sp. z o. o. nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej.

7. HYDROGLOBAL Sp. z o. o. oraz Administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantują ich aktualności.