HYDROGLOBAL - Naziemne obudowy studni HYDROLINE, filtry studzienne, zabudowa i serwis studni głębinowych

Oferta / Naziemne obudowy studni głębinowych

Naziemne termoizolacyjne obudowy studni głębinowych typu HYDRO-LINE


Oferujemy Państwu jedyne dostępne na rynku profesjonalne naziemne i termoizolowane obudowy studni głębinowych typu HYDRO-LINE w wersji kompletnej i uproszczonej.

Obudowa posiada szereg innowacyjnych rozwiązań w stosunku do konwencjonalnych obudów studni głębinowych. W wersji kompletnej wykonanie podstawy obudowy z konstrukcji stalowej w osłonie z laminatu poliestrowo-szklanego oraz zamontowanie wlotu powietrza w dolnej części pokrywy powodują możliwość łatwego utrzymania wymaganej przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne czystości wewnątrz obudowy studni. Obecnie w obudowach montowane jest wspomaganie otwierania, co znacznie ułatwia podnoszenie pokrywy obudowy.

Dodatkowe łupki z pianki poliuretanowej ocieplające pionowy odcinek rury wodociągowej wychodzącej z obudowy, a także całkowite ocieplenie podstawy obudowy poprzez wypełnienie kratowej konstrukcji podstawy pianką poliuretanową to tylko niektóre z tych rozwiązań.

Cena kompletnej obudowy jest konkurencyjna w stosunku do innych proponowanych tego typu rozwiązań. Przy analizie ceny produkowanych przez nas obudów studni głębinowych prosimy rozważyć różnicę między ceną naszej obudowy, a całkowitym kosztem obudowy wykonanej tradycyjnie (w której również zamontowana jest kompletna armatura wraz z głowicą).

Jesteśmy przekonani, że w przypadku występowania, nawet w niewielkiej ilości, gruntów nawodnionych cena proponowanej przez nas obudowy będzie znacznie niższa od ogólnego kosztu wykonania tradycyjnej podziemnej obudowy studni głębinowej.

Przy zamówieniach obudów studni głębinowych prosimy o podanie średnic: rury osłonowej studni, wodomierza, rury tłocznej i wodociągowej. Dostępne średnice armaury: DN50, DN80, DN100, DN125, DN150, DN200

Zmodernizowane obudowy oferujemy w wykonaniu zarówno ze stali węglowej ocynkowanej ogniowo i lakierowanej, jak i w pełni ze stali nierdzewnej (również kwasoodpornej).

Dysponujemy wszelkim potencjałem ludzkim z odpowiednimi kwalifikacjami oraz zaawansowanym parkiem maszynowo-produkcyjnym pozwalającym na realizację najbardziej wymagających zleceń. Nasze referencje to zadowolenie długoletnich klientów.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań oferowane przez nas profesjonalne rozwiązanie zyskało uznanie najbardziej wymagających klientów.

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy z branży wiertniczej, wodociągowej i instalacyjnej, co pozwala nam w pełni zrozumieć zapotrzebowanie inwestora oraz rozwiązywać problemy od strony "własnego doświadczenia praktycznego" jako, że sami zamontowaliśmy ponad sto naziemnych obudów studni w różnych warunkach terenowych.

Tylko oferowane przez nas profesjonalne naziemne obudowy studni typu HYDROGLO-LINE dają pewność długoletniej i bezawaryjnej pracy Państwa ujęcia wody.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!